پاستیل مولتی ویتامین دکتر گامفی:

از بدو تولد تا زمان کودکی مهم ترین و به اصطلاح دوران طلایی زندگی همه ما محسوب می شود که در صورت رسیدن ویتامین ها و مواد غذایی به بدن رشد بدن و مغز طبیعی خواهد بود. کودکان بر خلاف بزرگسالان طبق تجویز پزشکان نمی توانند از مواد غذایی کامل استفاده کنند و به همین دلیل ممکن است به دلایل مختلف از جمله ژنتیک، میزان کافی ویتامین و زینک و ریز مغذی ها در بدن آن ها وجود نداشته باشد. در چنین مواردی ممکن است که رشد طبیعی بدن کودکان دچار اختلال شده و همانند سایر هم سن و سال های خود رشد طبیعی و سالم نداشته باشند. بهترین روش برای جلوگیری از چنین مشکلاتی استفاده از فراورده های دارویی مکمل است. پاستیل مولتی ویتامین دکتر گامفی یکی از بهترین مکمل های موجود و ساخت ایران است که به دلیل داشتن میزان زیادی از انواع ویتامین ها و مواد معدنی باعث رشد طبیعی بدن کودکان می شود. این فراورده دارویی حاوی میزان زیادی از ویتامین های گروه B ، ویتامین C و زینک است و مصرف آن باعث تقویت سیستم ایمنی کودکان در سنین مختلف می شود. علاوه بر این، کاهش میزان ویتامین های گروه B ممکن است باعث بروز کم خونی در سنین پایین و بیماری های مختلف شود، اما با مصرف این دارو تا حد قابل توجهی از بروز کم خونی در کودکان جلوگیری می شود.

دکتر گامفی ترکیبی از ویتامین ها و زینک مورد نیاز برای کمک به رشد کودکان است. ویتامین B برای تامین انرژی مورد نیاز و ویتامین C و E به همراه زینک جهت بهبود ایمنی کودکان به کار می رود. این محصول بر پایه ژلاتین حلال و با رنگ طبیعی ساخته شده و فاقد گندم(گلوتن)، شیر، تخم مرغ، سویا و بادام زمینی می باشد.

پاستیل مولتی ویتامین دکتر گامفی ۶۰ عددی با مناسب ترین قیمت در سایت دیجی دارو موجود می باشد لذا برای تهیه روی آن کلیک کنید و همچنین می توانید از مشاوره رایگان آقای دکتر قاسمی بهرمند شوید.

خواص و موارد مصرف پاستیل مولتی ویتامین دکتر گامفی:

وجود میزان کافی ویتامین ها و مواد مغذی و مواد معدنی یکی از مهم ترین عواملی است که باعث تقویت کودکان در سنین پایین می شود. کودکان با دریافت میزان کافی ویتامین و زینک می توانند رشد طبیعی و کافی داشته باشند. خرید پاستیل مولتی ویتامین دکتر گامفی و مصرف آن به دلیل داشتن میزان زیادی زینک و ویتامین های لازم و ضروری برای بدن موجب تقویت سیستم ایمنی بدن کودکان شده و از بروز بیماری های ناشی از کمبود ویتامین جلوگیری می کند. این فراورده دارویی دارای ویتامین های گروه B بوده که موجب می شود کودکان انرژی لازم برای انجام کارهای مختلف و بازی کردن در ساعات مختلف روز را داشته باشند و در مدت زمان کم دچار خستگی و خواب آلودگی نشوند. کلیه کودکانی که میزان ویتامین های ضروری و لازم در بدن ان ها طبق آزمایش و تشخیص پزشک متخصص اطفال کاهش یافته می توانند طبق تجویز پزشک یا به صورت روزانه این قرص را مصرف نمایند.

ترکیبات پاستیل مولتی ویتامین دکتر گامفی:

عنوان مقدار نیاز روزانه
(Vitamin A (as Retinyl Palmitate 1250 IU 42 %
(Vitamin C (Ascorbic Acid 24 mg 27 %
(Vitamin D (as Cholecalciferol 600 IU 75 %
(Vitamin E (as dl-alpha-tocopheryl acetate 7.5 IU 33 %
Folic Acid 100 mcg 25 %
(Vitamin B12 (as Cyanocobalamin 2 mcg 83 %
(Pantothenic acid (as Calcium D-Pantothenate 2.75 mcg 55 %
(Vitamin B3 (as Niacinamide 6 mg 37 %
(Vitamin B1 (as Thiamin Mononitrate 0.7 mg 58 %
(Vitamin B6 (az Pyridoxine HCl 1 mg 59 %
(Zinc (az Zinc Gluconate 2 mg 18 %

موارد مصرف:

  • تامین انرژی و ویتامین های موردنیاز
  • تقویت سیستم ایمنی
  • بهبود رشد و متابولیسم

روش مصرف:

روزانه 2 عدد جویده شود.

عوارض پاستیل مولتی ویتامین دکتر گامفی:

پاستیل مولتی ویتامین دکتر گامفی فاقد گلوتن، طعم دهنده های غیر طبیعی و مصنوعی و فاقد مواد نگه دارنده است، و تاکنون عوارضی پس از مصرف آن مشاهده و گزارش نشده است. برای جلوگیری از عوارض جانبی در صورتی که کودک هر گونه فراورده دارویی دیگر مصرف می کند یا مبتلا به بیماری خاصی است، قبل از پزشک این دارو به پزشک اطلاع دهید. در صورتی که پس از مصرف کودک دچار حساسیت شد، مصرف دارو را قطع کرده و به پزشک اطلاع دهید. در صورت حساسیت به ترکیبات این فراورده دارویی یا ژلاتین با پزشک مشورت کنید. میزان دوز تجویز شده توسط پزشک را به طور خود سرانه و بدون اطلاع پزشک افزایش ندهید.

پاستیل مولتی ویتامین دکتر گامفی ۶۰ عددی با مناسب ترین قیمت در سایت دیجی دارو موجود می باشد لذا برای تهیه روی آن کلیک کنید و همچنین می توانید از مشاوره رایگان آقای دکتر قاسمی بهرمند شوید.

موارد احتیاط:

  • بهتر است پس از باز کردن در فرآورده در یخچال نگهداری شود و از یخ زدگی محافظت شود.
  • در صورت حساسیت به ژلاتین و یا هریک از اجزاء این فراورده از مصرف آن خودداری نمایید.
  • این فرآورده صرفاً مکمل رژیمی غذایی بوده و جهت تشخیص، پیشگیری و درمان نیست.
  • در دمای کمتر از ۲۵ درجه سانتی‌گراد و دور از نور نگهداری شود.
  • از مصرف بیش از دوز مجاز خودداری کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *