کپسول پاورفیت هولیستیکا

کپسول پاورفیت هولیستیکا؛ پاورفیت فرآورده طبیعی محصول شرکت هولیستیکا فرانسه و تهیه شده از عصاره خشک قارچ شیتاکه است که در آن از مواد نگهدارنده، رنگ ها و طعم دهنده های صنعتی استفاده نشده است. قارچ شیتاکه رایج ترین قارچ خوراکی در کشورهای ژاپن و چین است و علاوه بر مصرف خوراکی در کشورهای مختلف، دارای مصارف درمانی گسترده نیز می باشد. پروتئین این قارچ تمام اسیدهای آمینه ضروری برای بدن و تعدادی از مشتقات اسیدهای آمینه مانند هیدروکسی پرولین و هیدروکسی لیزین را داراست. بعلاوه، وجود قندهای ضروری برای سیستم ایمنی بدن مانند فوکوز، گزیلوز، گلوکوزآمین، گالاکتوزآمین، اسید سیالیک و مانوز که در رژیم غذایی ما بسیار کمیاب اند، بتاگلوکان های مهم مانند لنتینان، KS₂ و AC₂P، ویتامین ها و املاح مختلف سبب شده که این قارچ به عنوان یک تقویت کننده قوای عمومی و سیستم دفاعی بدن علیه انواع بیماری های ویروسی، میکروبی و حتی سرطان شناخته شود. قارچ شیتاکه هر 8 قند ضروری مورد نیاز بدن را در ساختار آلفا گلوکان داراست، و بتاگلوکان های آن نقش های بسیار مهمی درحفظ سلامتی، بویژه تقویت و تعدیل سیستم ایمنی و سلامت قلب و عروق دارند. بتاگلوکان ها توانایی از بین بردن عوامل بیماری زا را در ماکروفاژها و توانایی تشخیص گلبول های سفید T4 را در افتراق سلول های خودی و بیگانه افزایش می دهند. بعلاوه، این قارچ محتوی ویتامین های طبیعی B کمپلکس مانند ریبوفلاوین، نیاسین، بیوتین، ویتامین D و همچنین املاح پتاسیم، فسفر، آهن، سلنیم، روی، مس، سیلیسیم، کلسیم، منیزیم و گوگرد است که به همراه سایر مواد مغذی این قارچ، سبب افزایش نیروی جسمانی و فیزیکی در مصرف کننده می شوند. آهن موجود در این قارچ دارای درجه جذب بالاتری نسبت به آهن سایر منابع گیاهی است و وجود عناصر سلنیم، مس و روی سبب خواص آنتی اکسیدانی این قارچ شده اند.

کپسول پاورفیت از چه ترکیباتی ساخته شده است؟

پروتئین موجود در قارچ شیتاکه تمام اسیدهای آمینه ضروری برای بدن و تعدادی از مشتقات اسیدهای آمینه مانند هیدروکسی پروپیلن و هیدروکسی لیزین و همچنین قندهای ضروری برای سیستم ایمنی بدن مانند فوکوز، گزیلوز، گلوکوزآمین، گالاکتوزآمین، اسید سیالیک و مانوز که در رژیم غذایی ما بسیار ناچیزهستند را دارد.

همچنین وجود ، بتاگلوکان‌های مهمی مثل لنتینان و KS₂ و AC₂P، ویتامین‌های گروه B از جمله ویتامین B2، ویتامین B6، ویتامین B3،  و املاح مختلفی همچون آهن، سلنیم، مس، روی، منیزیم، کلسیم، پتاسیم، فسفر و سیلیسیم سبب شده کپسول پاورفیت به‌عنوان یک تقویت کننده قوای عمومی و سیستم دفاعی بدن علیه انواع بیماری‌های ویروسی، میکروبی و حتی سرطان استفاده شود.

ویژگی‌های مهم این مکمل فوق‌العاده

 • مؤثر در افزایش قوای جسمانی و میل جنسی، مخصوص ورزشکاران، دوران نقاهت بیماری و همچنین بهبود وضعیت عمومی سالمندان.
 • بهبود و تقویت سیستم ایمنی بدن مخصوص پیشگیری و بهبود تبخال و زگیل.
 • تقویت سیستم ایمنی بدن در برابر کرونا و آنفولانزا.
 • درمان کمکی و مؤثر برای انواع زگیل تناسلی در آقایان و خانم‌ها. مصرف شش ماهه مکمل پاورفیت زگیل تناسلی ناشی از بیماری HPV را در موارد بسیاری درمان کرده و همچنین خطر ابتلا به سرطان دهانه رحم را کم می‌کند.
 • این مکمل فوق‌العاده با داشتن مواد معدنی غنی، برای پیشگیری و بهبود پوکی استخوان و افزایش فشار خون نیز مؤثر است.

کپسول پاورفیت هولیستیکا در حراج باورنکردنی دیجی دارو موجود می باشد.لذا با کلیک روی کلمه آن به راحتی و با کمترین هزینه می توانید آن را تهیه کنید.

قارچ شیتاکه ترکیب ویژه قرص powerfit

قارچ شیتاکه برای تقویت سیستم ایمنی، HIV / AIDS، کاهش سطح کلسترول خون سخت شدن شریان‌ها، دیابت، اگزما، سرماخوردگی و آنفولانزا، معالجه سرطان پروستات یا سرطان پستان و به عنوان یک عامل ضد پیری استفاده می‌شود. همچنین برای هپاتیت B، تبخال، فشار خون بالا و درد معده نیز مورد استفاده قرار می‌گیرد. قارچ شیتاکه حاوی مواد شیمیایی است که ممکن است به کاهش کلسترول کمک کند.

این ماده همچنین حاوی مقادیر بسیار کمی از یک ماده شیمیایی است که به نظر می‌رسد از بزرگ شدن تومورها جلوگیری می‌کند. این ماده شیمیایی همچنین ممکن است سیستم ایمنی بدن را هم تحریک کند. همچنین لازم به ذکر است که قارچ شی تاکه دارای خواص ضد ویروسی و ضد قارچی بسیار قوی است که با تقویت سیستم ایمنی خطر ابتلا به سرطان را به شدت کم می‌کند؛ یک مطالعه گسترده نشان می‌دهد که مصرف عصاره و مکمل قارچ شیتاکه به مدت شش ماه، زگیل تناسلی ناشی از HPV را درمان کرده و خطر ابتلا به سرطان دهانه رحم را کم می‌کند.

موارد مصرف قارچ شیتاکه

 • کاهش کلسترول خون
 • ازبین برنده زگیل تناسلی
 • افزایش و بهبود قوای جسمی
 • کاهش طول دوره بیماری و نقاهت
 • تقویت سیستم ایمنی و دفاعی بدن
 • جلوگیری از احساس خستگی زودرس
 • کاهش ابتلا به تب خال مزمن و آفت دهان و همچنین بهبود سریع تر آنها

مواد معدنی قارج شیتاکه

این قارچ به عنوان ترکیب اصلی قرص پاورفیت هولیستیکا منبع بسیار خوبی جهت دریافت ویتامین‌های گروه B است. این ویتامین‌ها نقش‌های بسیار مهمی در متابولیسم مواد غذایی در بدن دارند و در صورت کمبودشان، انرژی موجود در مواد غذایی آزاد نشده و ساخته شدن پروتئین‌ها، رشد و نمو و سایر اعمال حیاتی بدن مختل می‌شود. قارچ شیتاکه دارای املاح مختلفی مانند آهن، سلنیم، مس، روی، منیزیم، کلسیم، پتاسیم، فسفر و سیلیسیم نیز است.

آهن موجود در این قارچ دارای درجه جذب بالاتری نسبت به آهن سایر منابع گیاهی است و وجود عناصر سلنیم، مس و روی سبب خواص آنتی‌اکسیدانی این قارچ شده‌اند. ماده اریتادنین موجود در قارچ شیتاکه سبب کاهش سطح کلسترول خون می‌شود. در سال‌های اخیر تحقیقات بسیاری روی خواص ضد میکروبی، ضد ویروسی، ضد قارچی و ضد سرطانی شی- تا- که انجام شده است. نتایج این پژوهش‌ها خواص مفید این قارچ را تائید می‌کند.

پوکی استخوان

مقادیر بالای مواد معدنی از جمله کلسیم و مس موجود در مکمل پاورفیت به تقویت استخوان ها کمک کرده و خطر ابتلا به پوکی استخوان را کاهش می‌دهد.

افزایش انرژی بدن

این قارچ مقادیر بالای ویتامین ها و مواد معدنی از جمله ویتامین B۲، ویتامین B۶، ویتامین B۳، اسید پانتوتنیک و مس دارد. گویا است که این موارد باعث افزایش احساس شادابی و انرژی بدن می‌شوند.

فشار خون

یک تحقیق جامع در ژاپن نشان می‌دهد که قارچ شیتاکه به دلیل مقادیر بالای آنزیم منحصر به فردی به نام اریتادنین که دارد با کاهش انقباض عروق خونی، فشار خون بالا را درمان می‌کند.

جلوگیری از پوسیدگی دندان ها

یک تحقیق جالب و جامعه در سال ۲۰۱۳ نشان داده که قارچ شیتاکه به دلیل خواص ضد باکتری قوی که دارد مانع از رشد باکتری استرپتوکوک موتانس که باکتری عامل پوسیدگی دندان است، بر روی دندان‌ها شده و خطر ابتلا به پوسیدگی دندان را کاهش می‌دهد.

بتاگلوکان

بتاگلوکان‌ها ترکیبات مغذی از گروه کربوهیدرات‌ها هستند که توسط آنزیم‌های دستگاه گوارش ما هضم نشده و به قندهای ساده تجزیه نمی‌شوند، ولی درعین‌حال نقش بسیار مهمی در حفظ سلامت به ویژه تقویت و تعدیل سیستم ایمنی و سلامت قلب و عروق دارند. بتاگلوکان‌ها توانایی ماکروفاژها را برای بیگانه خواری و قابلیت لنفوسیت‌های T۴ را در تشخیص سلول‌های خودی از بیگانه افزایش می‌دهند. بتاگلوکان می‌تواند کلسترول خون را با جلوگیری از جذب آن در معده و روده در هنگام مصرف خوراکی کاهش دهد. در صورت تزریق، بتاگلوکان می‌تواند سیستم ایمنی بدن را تحریک کند با افزایش ترکیبات شیمیایی که از عفونت پیشگیری می‌کنند.

قرص پاورفیت برای کرونا

همانطور که گفته شد کپسول پاور فیت حاوی یک گیاه فوق العاده موثر یعنی قارچ شیتاکه است. این قارچ به تنهایی با مواد مغذی متنوع و مهمی که در اختیار دارد، پاورفیت را به بهترین قرص تقویت سیستم ایمنی تبدیل نموده است. مواد مغذی شیتاکه شامل قندهای ضروری برای سیستم ایمنی، بتاگلوکان‌ها، ویتامین‌ها و مواد معدنی است. لازم به ذکر است که سیستم ایمنی برای تقویت و تشکیل سلول‌های دفاعی در برابر عوامل بیماری زا مانند ویروس کرونا به ۸ نوع قند نیاز دارد که قارچ شیتاکه تمامی این موارد را در خود دارد. علاوه بر آن، بتاگلوکان‌های موجود در مکمل powerfit نقش مهمی در حفاظت از سلول‌های دفاعی و کاهش استرس اکسیداتیو دارد.

نحوه مصرف کپسول پاورفیت هولیستیکا

برای افزایش قوای جسمانی و سطح انرژی و تقویت سیستم ایمنی

روزانه 1 الی 2 کپسول، به صورت یک عدد قبل از صبحانه و یک عدد قبل از ناهار و همچنین حداقل به مدت یک ماه در آغاز تغییرات فصلی و ابتدای فصل سرما مصرف شود.

برای درمان زگیل تناسلی

روزانه 2 عدد کپسول، یک عدد قبل از صبحانه و یک عدد قبل از ناهار و  به مدت 3 الی 6 ماه برای بزرگسالان و کودکان 1 تا 8 سال روزانه 1 عدد قبل از صبحانه با مشورت پزشک مصرف کنند.

موارد هشدار مصرف

اگر به هر یک از اجزای سازنده کپسول پاورفیت حساسیت دارید از مصرف این مکمل خودداری کنید.

با توجه به داشتن خاصیت تونیک و نیروبخش، توصیه می‌شود بعد از ساعت 4 بعد از ظهر مصرف نکنید.

به بانوان هم توصیه می‌کنیم در دوران بارداری و شیردهی با نظر پزشک این مکمل را مصرف کنند.

مصرف کپسول پاورفیت هولیستیکا به چه کسانی توصیه می‌شود؟

کپسول پاورفیت هولیستیکا یک محصول کاملاً طبیعی و ارگانیک مخصوص همه افرادی است که به سیستم ایمنی بدن خود اهمیت می‌دهند.

افرادی که دچار بیماری زگیل تناسلی هستند نیز می‌توانند با این کپسول اثربخش، بیماری خود را بدون مصرف داروهای شیمیایی درمان کنند.

همچنین برای کوتاه کردن دوران نقاهت پس از بیماری‌های سنگین و همینطور پیشگری و تقویت بدن در دوران کرونا نیز، کپسول پاورفیت مکمل بسیار مؤثری خواهد بود.

کپسول پاورفیت هولیستیکا در حراج باورنکردنی دیجی دارو موجود می باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *