اسنپ دکتر

اسنپ دکتر روشی برای مشاوره تلفنی و مشاوره آنلاین و برقراری ارتباط امن، ۲۴ساعته با پزشک و مشاور روانشناس است. مشاوره پزشکی و مشاوره روانشناسی در اسنپ دکتر به صورت مشاوره آنلاین ، مشاوره تلفنی و مشاوره ویدئویی است. برای گرفتن مشاوره پزشکی تلفنی شبانه روزی و مشاوره روانشناسی آنلاین در اسنپ دکتر کافی است شماره موبایل خود را در اپلیکیشن یا وب اپلیکیشن اسنپ دکتر وارد کنید. شماره تلفن شما در دسترس پزشک یا دیگر کاربران قرار نخواهد گرفت و ارتباط شما یک ارتباط امن خواهد بود. بلافاصله بعد از درخواست مشاوره تلفنی ، تلفن شما زنگ خواهد خورد و با پزشک و مشاور می توانید صحبت کنید.

امکان تهیه نسخه‌ی دارو به اسنپ دکتر اضافه شد.

بنابراعلام اسنپ، با سرویس «تهیه نسخه دارو»، کاربران می‌توانند نسخه‌ یا دفترچه‌ بیمه خود را با پیک به داروخانه تحویل دهند و اقلام دارویی مورد نیازشان را تهیه کنند. همچنین امکان سفارش داروهای OTC (بدون نیاز به نسخه) و اقلام بهداشتی و .. هم از طریق همین سرویس فراهم شده است.

چرا بهتر است از داروخانه آنلاین دارو بخریم؟

یکی از مهمترین ابهاماتی که برای بسیاری از افراد ایجاد می شود، این است که به چه دلیل بهتر است از داروخانه های آنلاین، دارو را تهیه کنیم. این روزها با شیوع ویروس کرونا و قرنطینه شدن بسیاری از شهرهای کشور، بسیاری از افراد می توانند تنها از طریق خرید آنلاین هر آنچه که می خواهند به راحتی نیازهای خود را در تمامی ابعاد برطرف نمایند. بنابراین شما می توانید برای اینکه در این شرایط بد و همه گیری شدن بیماری کرونا، به بیرون نروید در صورت نیاز به داروهای گوناگون، با استفاده از سیستم های داروخانه های آنلاین هر آنچه را که نیاز دارید را خریداری نمایید. حال اگر قصد دارید که از این طریق نیاز خود را برطرف نمایید می توانید به راحتی با مراجعه به سایت دیجی دارو، یکی از داروخانه های آنلاین ، داروهای مورد نیاز خود را خریداری نمایید.

مزایای استفاده از داروخانه آنلاین

این روزها با شیوع بیماری کرونا بسیاری از افراد می توانند از طریق استفاده کردن از تمامی خدمات و امکانات این داروخانه ها، هرآنچه را که نیاز دارند را تهیه کنند. بنابراین ما قصد داریم تا در این بخش شما را با مزایای استفاده کردن از این نوع داروخانه ها آشنا نماییم.

  • دسترسی راحت
  • دسترسی در هر ساعتی که شما بخواهید
  • خرید راحت
  • کاهش ترافیک در شهرهای بزرگ
  • کاهش هزینه های فردی که داروخانه دارد
  • خرید راحت تر محصولات جنسی
  • مطالعه نظرات کاربران و مشتریان

دیجی دارو

ديجي دارو (digidaroo) وب سایت رسمی داروخانه دكتر قاسمي ، یک داروخانه آنلاین است.

اولین هدف دیجی دارو قبل از فروش محصولات، اطلاع رساني كامل و آشنايي با محصولات مكمل غذايي و ورزشي و محصولات آرايشي بهداشتي زير نظر افراد متخصص در اين زمينه است.
هدف ديگر ديجي دارو، آسان كردن ارتباط با مشتريان و ایجاد داروخانه‌ایی بدون مرز و ارتباط مستقيم با مشتريان خود هست، همواره مي توانيد در شبكه هاي اجتماعي با تيم مجرب ما در تماس باشيد؛ شما حتي مي توانيد با دكتر داروساز هم به شكل مستقيم در ارتباط باشيد.
تمام تلاش ما جلب رضايت و اعتماد مشتريان گرامی هست.
ديجي دارو با راه اندازي وب سايت خود اميد بر آن دارد تا مشتريان محترم با فارغ از هر مشغله ايی و بدون عجله محصولات مورد نظر خودشان را مقایسه و انتخاب كنند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *