اضافه کردن آیکون میانبر وب سایت داروخانه آنلاین دیجی دارو (digidaroo) به صفحه اصلی آیفون

برای دسترسی آسان‌تر به وب سایت داروخانه آنلاین دیجی دارو (Digidaroo.org) می‌توانید یک میانبر به صفحه اصلی گوشی خود اضافه کنید تا دیگر نیازی نباشد هر بار به مرورگر رفته و با رفتن به قسمت بوکمارک‌ها وارد وبسایت مثبت سبز شوید، و یا بخواهید آدرس سایت را هر بار وارد کنید. با استفاده از روش Add To Home به راحتی می‌توانید یک میانبر از داروخانه آنلاین دیجی دارو بسازید و به صفحه اصلی گوشی آیفون خود اضافه کنید. با ما همراه باشید با یک آموزش ساده :

به دلیل محدودیت‌های iOS، جهت ساخت میانبر باید از مرورگر سافاری (Safari) استفاده کنید، در مرورگرهای دیگر مانند کروم این امکان وجود ندارد. پس در ابتدا باید از آيفون یا آیپد وارد مرورگر سافاری شوید.

وارد صفحه اصلی وب سایت داروخانه آنلاین دیجی دارو شوید.

در پایین صفحه مروگر Safari مربعی به همراه یک فلش رو به بالا ( share ) قرار دارد. به این دکمه Share یا اشتراک نیز می گویند، دکمه را لمس کنید تا منوی جدیدی نمایش داده شود.

در ردیف پایین انگشتتان را به سمت چپ بکشید و یا اسکرول کنید، تا گزینه Add to Home Screen را پیدا کنید.

گزینه Add to Home Screen را لمس کنید. حال سیستم از شما می‌‌خواهد برای این آیکون یک عنوان انتخاب کنید. پس از نوشتن عنوان مورد نظر (دیجی دارو)، صفحه ای که در آن هستید به Home Screen منتقل می‌شود.

برای اطمینان از اضافه شدن میانبر، به صفحه اصلی آیفون یا آیپد خود بروید و سایت داورخانه آنلاین دیجی دارو (digidaroo.org) را که به تازگی اضافه کرده اید، پیدا کنید. در نهایت آیکونی که در صفحه اصلی ایجاد شده را لمس کنید تا به راحتی وارد وبسایت شوید.